780991518731829541

Переповнений ринок технологічних гаджетів пропонує нам широкий вибір відеокамер. Для пересічного користувача – вони мало чим відрізняються між собою. На противагу категорії побутових камер, стає популярнім вид екшен – камер. Які дозволяють робити знімки та відео надвисокій якості. Виробників в категорії екшн, не так і багато. Тож ми можемо спів ставити декілька екземплярів.

Ретельно подивитися, який з них кращий і чому?

Ціна: Тут першість тримають як завжди імениті компанії. GoPro та Sony лідирують у вартості за одиницю продукції, максимальна роздрібна ціна камер 15000 грн. Далі, з різким падінням в ціні, але не в якості, розташувались компанії крокуючі за модою – HP та Panasonic. Ця категорія розрахована на поціновувачів класики. Оскільки ці марки добре зарекомендували себе в класі розробників відео апаратури. Xiaomi та SJCAM – молоді бренди з амбіційними ідеями та революційними цінами. Мінімальна ціна на їх продукцію стартує від 2000 грн., що дуже заманливо. Але, що до оснащення пристроїв?

Комплектація та оснащення: Спеціалізація відео пристроїв потребує додаткового оснащення. Якщо звернути увагу на комплектацію кожного з представлених брендів, то стане зрозуміло, що компанія розробник камери GoPro – ретельно займається розробкою різноманітного оснащення. Тримачі, захисні бокси, світло-фільтрі та програмне забезпечення – далеко не весь перелік технічних додатків цього бренду. Інші компанії лиш мінімально комплектують свої пристрої захисними боксами.

Потужності: Майже всі вищезазначені виробники можуть похвастатись потужними процесорами своїх камер та високою чіткістю зображення матеріалу. Про те, жодна не знімає відео матеріал в режимі 4К, тобто в ультра чіткій якості. Окрім GoPro Black Standard та інших моделей, які з легкістю справляться з цією задачею. Залишивши по заду багатьох своїх конкурентів. А деталізовані знімки на 12 Мп відкривають кожну деталь Ваших пригод. Тут можуть конкурувати лише камери Sony зі надчутливою матрицею зворотного освітлення та електронною стабілізацією кадру. Виробники Xiaomi та SJCAM пропонують знімати в 1920*1080 60 та 30 кадрів за хв. що теж порадує користувача.

Можливості: Кожен з вищезазначених брендів претендує на лідерство в категорії екшен. Але не всі компанії гарантують надійність своїх пристроїв. Наприклад GoPro гарантує цілісність камери при зануренні на глибину в 40м. А компанія Sony гарантує якість знімків при мінімальному освітленні. Якщо віддавати перевагу перевіреним та якісним продуктам, то варто придивитися до камер GoPro.

Їх якість та надійність виправдовують ціну.

About the author